Koordynator ds. Utrzymania Obiektu

Scroll to content

O firmie Kitron

Kitron jest wiodącą skandynawską firmą produkującą elektronikę (EMS), zapewniającą dużą elastyczność, efektywność kosztową i innowacyjność w całym łańcuchu wartości. Firma prowadzi działalność w Norwegii, Szwecji, na Litwie, w Niemczech, Polsce, Chinach i Stanach Zjednoczonych. Zatrudniając 1700 wysoko wykwalifikowanych pracowników, Kitron produkuje i dostarcza cały wachlarz produktów - od w pełni zmontowanych elektronicznych płytek drukowanych po kompletne produkty końcowe dla klientów na całym świecie. Powiązane usługi techniczne, takie jak prototypowanie, industrializacja, analiza materiałów i opracowywanie testów znajdują się katalogu kompetencji oferowanych przez Kitron.

Lokalizacja: Grudziądz
Ogłoszenie ważne do: 31.01.2021

Główne zadania:

  • Zapewnienie funkcjonowania podstawowych instalacji i mediów w budynku,
  • Utrzymanie budynku i jego otoczenia we właściwym stanie technicznym,
  • Przygotowywanie umów serwisowych i na dostawy mediów,
  • Organizowanie i nadzór nad serwisami wykonującymi przeglądy i naprawy infrastruktury,
  • Nadzór nad serwisami sprzątania i ochrony,
  • Planowanie wydatków i kontrola kosztów utrzymania budynku,
  • Rozwiązywanie na bieżąco pilnych awarii (samodzielnie lub zlecanie na zewnątrz) gwarantujące ciągłość procesów w firmie,
  • Efektywna komunikacja w zakresie planowanych prac, terminów i postępów w usuwaniu zgłoszonych awarii etc.

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS office i AutoCAD,
  • Znajomość systemów i urządzeń  zainstalowanych w obiekcie,
  • Rozeznanie na lokalnym rynku dostawców,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Umiejętność dostosowania komunikatów do różnych odbiorców,
  • Zmotywowany, odpowiedzialny, energiczny, zorientowany na wyniki, wytrwały i terminowy,
  • Chętny do skutecznego angażowania się rozwiązanie problemów,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowym, polskim oddziale norweskiego przedsiębiorstwa,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Nowoczesne narzędzia pracy, zaawansowany technologicznie park maszynowy,
  • Ciekawe zadania realizowane w międzynarodowym środowisku,
  • Przyjazne środowisko pracy w młodym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Karta Multisport.

A może znasz kogoś, kto dobrze pasowałby na to stanowisko? Daj im znać!

Kitron Poland

Droga Kurpiowska 75
86-300 Grudziądz Wskazówki dojazdu jobs.poland@kitron.com +48 56 642 58 80

Czy już pracujesz w Kitron Poland?

Rekrutujmy razem i znajdźmy Twojego kolejnego współpracownika.

@kitron.com
Teamtailor

System śledzenia osoby ubiegającej się o pracę przez platformę Teamtailor