Test Development Engineer – Inżynier Elektronik

Scroll to content

O firmie Kitron

Kitron jest wiodącą skandynawską firmą produkującą elektronikę (EMS), zapewniającą dużą elastyczność, efektywność kosztową i innowacyjność w całym łańcuchu wartości. Firma prowadzi działalność w Norwegii, Szwecji, na Litwie, w Niemczech, Polsce, Chinach i Stanach Zjednoczonych. Zatrudniając 1700 wysoko wykwalifikowanych pracowników, Kitron produkuje i dostarcza cały wachlarz produktów - od w pełni zmontowanych elektronicznych płytek drukowanych po kompletne produkty końcowe dla klientów na całym świecie. Powiązane usługi techniczne, takie jak prototypowanie, industrializacja, analiza materiałów i opracowywanie testów znajdują się katalogu kompetencji oferowanych przez Kitron.

Lokalizacja: Grudziądz
Ogłoszenie ważne do: 3.05.2021

Główne zadania:

  • Budowanie, wdrażanie i doskonalenie urządzeń testujących;
  • Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu;
  • Współpraca z klientem w zakresie budowy testerów;
  • Nadzór techniczny nad procesem testu;
  • Szkolenie techników testu;
  • Wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów procesowych;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, telekomunikacja, automatyka, mechatronika) - mile widziani studenci ostatniego roku w/w kierunków;
  • Praktyczna umiejętność programowania, wskazana znajomość Lab View i Test Stand; LabWindows, C#, Python;
  • Znajomość interfejsów komunikacyjnych I2C, SPI, GPIB, CAN;
  • Dobra znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej;
  • Znajomość systemów i urządzeń pomiarowych;
  • Wskazane doświadczenie związane z procesem testowania urządzeń elektronicznych;
  • Znajomość testerów ICT, AOI będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowym, polskim oddziale norweskiego przedsiębiorstwa;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Nowoczesne narzędzia pracy, zaawansowany technologicznie park maszynowy;
  • Ciekawe zadania realizowane w międzynarodowym środowisku;
  • Przyjazne środowisko pracy w młodym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Karta Multisport.

A może znasz kogoś, kto dobrze pasowałby na to stanowisko? Daj im znać!

Kitron Poland

Droga Kurpiowska 75
86-300 Grudziądz Wskazówki dojazdu jobs.poland@kitron.com +48 56 642 58 80

Czy już pracujesz w Kitron Poland?

Rekrutujmy razem i znajdźmy Twojego kolejnego współpracownika.

@kitron.com
Teamtailor

System śledzenia osoby ubiegającej się o pracę przez platformę Teamtailor