Technik Testu

Przewiń do treści

O firmie Kitron

Kitron jest wiodącą skandynawską firmą produkującą elektronikę (EMS), zapewniającą dużą elastyczność, efektywność kosztową i innowacyjność w całym łańcuchu wartości. Firma prowadzi działalność w Norwegii, Szwecji, na Litwie, w Niemczech, Polsce, Chinach i Stanach Zjednoczonych. Zatrudniając 1700 wysoko wykwalifikowanych pracowników, Kitron produkuje i dostarcza cały wachlarz produktów - od w pełni zmontowanych elektronicznych płytek drukowanych po kompletne produkty końcowe dla klientów na całym świecie. Powiązane usługi techniczne, takie jak prototypowanie, industrializacja, analiza materiałów i opracowywanie testów znajdują się katalogu kompetencji oferowanych przez Kitron.

Lokalizacja: Grudziądz
Ogłoszenie ważne do: 31.01.2022

Główne zadania:

  • Instalowanie i uruchamianie systemów testowych,
  • Utrzymywanie systemów testowych w dobrym stanie technicznym (przeprowadzanie napraw i konserwacji),
  • Zarządzanie zmianami w programach i ustawieniach testerów zgodnie z wytycznymi Inżyniera TE,
  • Uczestnictwo w odbiorach technicznych systemów pomiarowych,
  • Uczestnictwo w walidacji i weryfikacji systemów testowych,
  • Wsparcie i współpraca z zespołem inżynierów testu,
  • Uczestnictwo w projektach usprawniających systemy pomiarowe,
  • Aktywny udział w budowie nowych systemów testowych rozwijanych w Kitron Grudziądz,
  • Współpraca z pracownikami innych obszarów w celu zapewnienia jak najwyższej jakości produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane: elektronika, mechatronika),
  • Znajomość elektroniki na poziomie szkoły średniej,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Zaangażowanie i otwartość na innowacje.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w polskim oddziale norweskiego przedsiębiorstwa;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Nowoczesne narzędzia pracy, zaawansowany technologicznie park maszynowy;
  • Ciekawe zadania realizowane w międzynarodowym środowisku;
  • Przyjazne środowisko pracy w młodym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Karta Multisport.

    A może znasz kogoś, kto dobrze pasowałby na to stanowisko? Daj im znać!

    Kitron Poland

    Droga Kurpiowska 75
    86-300 Grudziądz Wskazówki dojazdu jobs.poland@kitron.com +48 56 642 58 80

    Czy już pracujesz w Kitron Poland?

    Rekrutujmy razem i znajdźmy Twojego kolejnego współpracownika.

    @kitron.com
    Teamtailor

    System śledzenia osoby ubiegającej się o pracę przez platformę Teamtailor