Specjalista ds. Zakupów

Przewiń do treści

O firmie Kitron

Kitron jest wiodącą skandynawską firmą produkującą elektronikę (EMS), zapewniającą dużą elastyczność, efektywność kosztową i innowacyjność w całym łańcuchu wartości. Firma prowadzi działalność w Norwegii, Szwecji, Danii na Litwie, w Niemczech, Polsce, Czechach, Chinach i Stanach Zjednoczonych. Zatrudniając 2500 wysoko wykwalifikowanych pracowników, Kitron produkuje i dostarcza cały wachlarz produktów - od w pełni zmontowanych elektronicznych płytek drukowanych po kompletne produkty końcowe dla klientów na całym świecie. Powiązane usługi techniczne, takie jak prototypowanie, industrializacja, analiza materiałów i opracowywanie testów znajdują się katalogu kompetencji oferowanych przez Kitron.

Lokalizacja: Grudziądz
Ogłoszenie ważne do: 31.01.2022

Główne zadania:

  • Wyszukiwanie dostawców towarów i usług na potrzeby realizacji procesów nieprodukcyjnych, zgodnie z ustalonymi zasadami, przy zachowaniu najwyższej dbałości o zakres cenowy i jakość dostarczanych towarów i usług;
  • Planowanie i ustalanie  działań związanych z zakupami;
  • Tworzenie i umieszczanie zamówień zakupu i prognoz klientów wśród dostawców wraz ze wszystkimi odpowiednimi dokumentami;
  • Monitorowanie procesu wysyłki przychodzących materiałów i zgłaszanie braków do odpowiednich osób w organizacji;
  • Zgłaszanie niezgodności dostawcom i ustalanie zasad dalszego działania;
  • Kontrola faktur przychodzących i ustalanie ewentualnych rozbieżności;
  • Identyfikuje możliwości i wdraża działania w celu ograniczenia marnowania czasu, pieniędzy i zasobów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku łańcucha dostaw, produkcji lub inżynierii;
  • Brak formalnego wykształcenia może zostać zastąpiony odpowiednim doświadczeniem zawodowym
  • Zmysł analityczny,
  • Umiejętność  przewidywania i reagowania na nieplanowane zdarzenia w krótkim czasie;
  • Doświadczenie z systemami ERP i ogólna dobra znajomość obsługi komputera;
  • Dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w polskim oddziale norweskiego przedsiębiorstwa,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Nowoczesne narzędzia pracy, zaawansowany technologicznie park maszynowy,
  • Ciekawe zadania realizowane w międzynarodowym środowisku,
  • Przyjazne środowisko pracy w młodym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Karta Multisport.

A może znasz kogoś, kto dobrze pasowałby na to stanowisko? Daj im znać!

Kitron Poland

Droga Kurpiowska 75
86-300 Grudziądz Wskazówki dojazdu jobs.poland@kitron.com +48 56 642 58 80

Czy już pracujesz w Kitron Poland?

Rekrutujmy razem i znajdźmy Twojego kolejnego współpracownika.

@kitron.com
Teamtailor

System śledzenia osoby ubiegającej się o pracę przez platformę Teamtailor